Spoločnosť Dubra Graf, s.r.o. bola založená 1.mája 2006 dvoma subjektmi: investičnou spoločnosťou DUBRA F&D, s.r.o., vlastnenou Romanom Dúbravským a ďalším skúseným odborníkom v oblasti polygrafie, Viliamom Haringom.

Nadviazala na 16-ročnú históriu obchodnej spoločnosti Dubra, a .s., so zámerom rozšíriť jej záber o distribúciu polygrafických materiálov a posilniť divíziu predaja tlačových strojov, postpress zariadenia a prepressu.

Dubra bola 11 rokov lídrom slovenského trhu v importe grafických a baliacich papierov, výhradným zastúpením popredného fínskeho koncernu UPM Kymmene. Dubra ďalej exkluzívne zastupovala svetového výrobcu tlačiarenských farieb Sun Chemical, nemeckého výrobcu tlačiarenských strojov Man Roland.

Úspechy Dubry umožňujú investovať novej spoločnosti Dubra Graf do rozvíjania obchodu nielen so slovenskými, ale i medzinárodnými tlačiarňami.

Dubra Graf disponuje moderne organizovanými skladmi, dobre prepracovanou logistikou, slušne vybavenou mechanickou dielňou, zariadením na úpravu ofsetových gúm a tímom skúsených odborníkov z oblasti polygrafie.

Dubra Graf zároveň pôsobí ako konzultačná firma v oblasti znižovania výrobných nákladov pri tlači a zvyšovaní výkonu a efektívnosti jej klientov – tlačiarní a grafických štúdií.

 
© dubragraf, 2018
english